På orebro.se använder vi cookies för att webbplatsen ska fungera på ett bra sätt för dig. Genom att surfa vidare godkänner du att vi använder cookies.

Vad är cookies? Jag förstår

Meny

Kontakt

För att komma i kontakt med Lotsen – maila oss eller ta kontakt med enskild medarbetare.

Kontakta oss via e-post: lotsen@orebro.se

Enhetschef

Berit Olsson
E-post: berit.olsson@orebro.se
Telefon: 019-21 65 68

Marie Andersson
E-post: marie.andersson@orebro.se
Telefon: 019-21 64 64

Katarina Forsberg
E-post: katarina.forsberg@orebro.se
Telefon: 019-21 64 36

Staffan Karlsson
E-post: staffan.karlsson@orebro.se
Telefon: 019-21 43 96

Cecilia Ljungström
E-post: cecilia.ljungstrom@orebro.se
Telefon: 019-21 55 93

Marianna Moqvist-Kakko
E-post: marianna.moqvist-kakko@orebro.se
Telefon: 019-21 53 96

Carin Niklasson
E-post: carin.niklasson@orebro.se
Telefon: 019-21 64 37

Ida Niklasson
E-post: ida.niklasson@orebro.se
Telefon: 019-21 62 41

Malin Nilsson
E-post: malin.d.nilsson@orebro.se
Telefon: 019-21 56 79

Marie Triumf
E-post: marie.triumf@orebro.se
Telefon: 019-21 44 28

Gustaf Classon
E-post: gustaf.classon@orebro.se
Telefon: 019-21 60 80

Helena Wilkås
E-post: helena.wilkas@orebro.se
Telefon: 019-21 12 77

Ivan Vojnovic
E-post: ivan.vojnovic@orebro.se
Telefon: 019-12 19 21

Linda Gustafsson
E-post: linda.a.gustafsson@orebro.se
Telefon: 019-21 55 90

Ewa Ottonius
E-post: ewa.ottonius@orebro.se
Telefon: 019-21 13 88

Lars Risberg
E-post: lars.risberg@orebro.se
Telefon: 019-21 41 34

Andreas Magnusson
E-post: andreas.e.magnusson@orebro.se
Telefon: 019-21 56 43

Anders Bergmark
E-post: anders.bergmark@orebro.se
Telefon: 019-21 62 07

Annelie Steen
E-post: annelie.steen@orebro.se
Telefon: 019-21 55 92

Senast uppdaterad: 12 augusti 2020

Publicerad: 15 januari 2019

Hade du nytta av innehållet på den här sidan?

Tack för ditt svar!

Tack för ditt svar!

Kontakta Pedagog Örebro

Kontakta Örebro kommuns servicecenter

Telefon: 019-21 10 00 

Öppettider: Vardagar kl. 8-16.30

Besöksadress: Drottninggatan 5

Öppettider: Vardagar kl. 10-16.30

E-post till servicecenter

 servicecenter@orebro.se